לקיחת משכנתא

תהליך לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא נעשית לטובת תשלום עבור דירה שנקנתה. מדובר על נכס שעלותו גבוהה, ולרוב, אין די מקורות כספיים עצמיים למימונו. על מנת לקבל את הכסף יש לשעבד את הדירה לטובת הבנק. ניתן למצוא מסלולי הלוואות מגוונים הכוללים סוגי הצמדות וריביות וכל אחד יכול למצוא את האחד הנוח לצרכיו ולטעמו. חברת "משכנתא יועצים" בניהולו של ידידיה רפאלוב עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

לקיחת משכנתא – בתנאים מיטביים

לקיחת משכנתא אמורה להיעשות בתנאים מיטביים. הם כוללים ריביות נוחות, החזרי תשלומים מתאימים, גמישות בעת רצון למחזר, לנייד, לחסל ועוד. קיימות מגבלות על הסכומים שניתן לקבל. עבור דירה ראשונה ניתן לקבל 75% מערכה. משפרי דיור יזכו ל70% ואילו בעלי דירה נוספת עד 50% מהערך. כל אחד חייב להתאים את הסכום המבוקש וסכום ההחזר החודשי הנדרש ליכולותיו. לא תמיד כדאי לקחת את מלוא הסכום ולמתוח את תקופת ההחזר. ככל שהתקופה ארוכה כך הריבית גבוהה. מאידך, סכומי הכסף המוחזרים נמוכים יותר. יש לוודא כי יוותר די כסף למימון משק הבית וההוצאות החודשיות. רצוי גם לקחת מרווח ביטחון למקרה שההכנסה החודשית נפגעת עקב פיטורין, משבר כלכלי בעסק ועוד. יועץ משכנתאות מוסמך ומקצועי יודע למצוא את ההלוואה המתאימה בהתאם לצרכים עליהם ילמד משיחות עם הלווים הפונים אליו. הוא מכיר את המוסדות המלווים ואת המסלולים המוצעים על ידם.

הגשת בקשה ואישורה

נציגי הבנק ידרשו לקבל מסמכים שונים הכוללים דו"ח פיננסי על רמת ההכנסות, דפי חשבון בנק לגבי תזרים המזומנים השוטף, דו"ח שמאות לקביעת ערך הנכס ו/או חוזה רכישה מהקבלן ועוד. לאחר שיתברר כי הם מכסים את הדרישות יועבר הסכום המבוקש לחשבון הלקוח. הוא יידרש להעמיד לבנק פוליסת ביטוח חיים להבטחת ההחזר במקרה מוות.

חברה יעילה

חברת "משכנתא יועצים" בניהולו של ידידיה רפאלוב עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ומקיף. הוא כולל המלצות למסלולים טובים, ניהול מו"מ, טיפול במסמכים, מחירים נוחים ועוד. מנהלה  הינו בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן. הוא ישרת בשמחה אחרים.

לקיחת משכנתא
לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא

תהליך לקיחת משכנתא לקיחת משכנתא נעשית לטובת תשלום עבור דירה שנקנתה. מדובר על נכס שעלותו גבוהה, ולרוב, אין די מקורות כספיים עצמיים למימונו. על מנת

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר