איחוד הלוואות

איחוד הלוואות ומשכנתא

קשה וכמעט בלתי אפשרי להסתדר בחיים בלי הלוואות. הבעיה היא שעם הזמן, כאשר הלוואות נערמות והתשלומים החודשיים הולכים וגדלים, מאבדים שליטה. על מנת להימנע מסחרור כלכלי, כדי להשיב את השפיות הכלכלית ולהרגיש שוב עם הרגליים על הקרקע, כדאי להכיר את האפשרות החשובה שנקרא איחוד הלוואות. ראו איך עושים את זה, כיצד זה נעשה באופן חסכוני ומתי זה הזמן הנכון.

איחוד הלוואות על ידי משכנתא

על פניו, איחוד הלוואות זה לא דבר מסובך להבנה. לוקחים כמה הלוואות נפרדות ו"מחברים" אותן להלוואה אחת ויחידה. אך למעשה, צעד כזה כדאי לבצע עם הבנה שזוהי הזדמנות להתחלה חדשה. זו הזדמנות לאחד את כלל ההלוואות בעזרת משכנתא והזמן הנכון לכך הוא לא בעתיד, אלא ממש עכשיו. ומדוע? מפני שהריביות הנמוכות של המשכנתאות מאפשרות לכם כיום לחסוך תיכף ומיד כסף רב. מה צריך לשם כך? בשביל לבצע את הפעולה הזאת אתם צריכים נכס. לרוב, מדובר על דירה או בית, אך גם נדל"ן מסוג אחר, כגון מגרש או אפילו נכס עסקי יכולים להתאים.

מה שקורה פה זה שהבנק פורע עבורכם את כל ההלוואות, באמצעות הלוואה חדשה המוגדרת כמשכנתא. הבנק רושם הערת אזהרה על הבית שלכם, אבל הבית ממשיך להיות רשום על שמכם כמו תמיד. במשכנתא, לעומת הלוואות רגילות, אתם נהנים מריבית הרבה יותר נמוכה. חוץ מזה, אפשר לפרוס את ההחזר החודשי לאורך תקופה הרבה יותר ארוכה מכל הלוואה אחרת.

ברגע שההליך הזה מסתיים, כבר אין לכם המון הלוואות נפרדות, שלכל אחת תנאים אחרים, ריבית מסוימת, תאריך פירעון אחר. הכל יורד בבנק בתאריך שנוח לכם וכאמור, הריבית היא הנמוכה ביותר בתחום האשראי. את ההחזר בונים כך שיתאים לכם, בפריסה החל משנים ספורות ועד ל-20 שנה ואף יותר.

נדגיש שפעולה מסוג זה אפשרית למשכנתאות חדשות אך גם למשכנתאות קיימות. כלומר, ניתן להגדיל את המשכנתא הקיימת, ולפרוע בצורה כזאת את יתר ההלוואות השונות. ברגע שאתם כבר לא חנוקים בהלוואות, תוכלו להתנהל כלכלית בשוטף, נכון יותר. מוגש לכם באדיבות משכנתא יועצים. לקבלת יעוץ מקצועי – פנו כעת.

משכנתא לאיחוד הלוואות

בניגוד למה שמקובל לחשוב, משכנתא יכולה לשמש לא רק למשפחות (או ליחידים) שרוצות לקנות דירה. בעזרת משכנתא ברגע הנכון, ניתן להשיג גם מטרות נוספות. מה למשל? למשל ניתן לבצע רפורמה עם כל ההלוואות שלכם. אם אתם רוצים לחסוך כסף רב, מבלי שתצטרכו לעבוד יותר, מבלי שתצטרכו לבקש טובות והכל בתהליך ברור ומסודר – זה כל מה שאתם צריכים לדעת על משכנתא לאיחוד הלוואות. הקדישו לקריאה כמה רגעים, זה כדאי.

כל הדגשים על משכנתא לאיחוד הלוואות

  1. מטרת המשכנתא הזאת היא להכניס את כל ההלוואות שיש לכם כיום לתוך "סל" אחד והוא – משכנתא. ניתן בצורה כזאת לחסל בצורה מסודרת הלוואות לרכב, הלוואות לחופשה, לסגור הלוואות סטודנטים ואפילו לסגור אחת ולתמיד את המינוס.
  2. למה זה טוב – הפעולה הזאת טובה מכמה סיבות ואחת העיקריות שבהן היא חיסכון. סגירת הלוואות בעזרת משכנתא מאפשרת בכמעט מאה אחוז מהמקרים לחסוך כסף רב. זו עובדה – הריבית הנוכחיות במשכנתאות הרבה יותר זולות מהלוואות מסוגים אחרים.
  3. איך זה עובד – לצורך הביצוע צריך לקבל אישור מהבנק לקבלת משכנתא. זו קצת פרוצדורה, זה נכון, אבל זה תהליך חד פעמי. רכזו ביחד את סך ההלוואות והאשראי שלכם. אם הבית שלכם שווה יותר (מה שככל הנראה נכון), תוכלו לבדוק את האפשרות הזאת.
  4. איפה – אפשר לקבל הצעה למשכנתא מסוג זה לא רק בבנק שלכם. זכותכם לפנות לכל אחד מהבנקים למשכנתאות ולבדוק מהם התנאים שמציעים לכם. מטבע הדברים, אפשר לעשות זאת רק אם יש לכם דירה או בית על שמכם.
  5. להקטין החזר חודשי – הפעולה הזאת שאנו מציגים כאן מתאימה גם במידה ואתם משלמים כיום יותר מדי עבור ההלוואות. אם אתם כורעים תחת ההחזרים החודשיים, בפריסה של משכנתא תשלמו הרבה פחות כל חודש. למה? כי הלוואה רגילה צריך להחזיר בפרק זמן קצר יחסית בעוד משכנתא אפשר לפרוס להרבה יותר שנים.

איחוד הלוואות לתוך משכנתא

רוצים לקבל את המשכנתא הכי טובה, בתנאים המשתלמים ועם ליווי אישי? חברת משכנתא יועצים תלווה אתכם מול הבנק ותסייע לכם בשיפור התנאים והסדרת הבירוקרטיה שבדרך.

לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא

תהליך לקיחת משכנתא לקיחת משכנתא נעשית לטובת תשלום עבור דירה שנקנתה. מדובר על נכס שעלותו גבוהה, ולרוב, אין די מקורות כספיים עצמיים למימונו. על מנת

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר