משכנתא למסורבים

משכנתא למסורבי בנקים

אף אחד לא אוהב לשמוע את המילה "לא". אבל אפילו אם גוף חזק ורב כוח כמו בנק אומר לכם לא, כאשר אתם מבקשים משכנתא, אתם לא צריכים למהר ולהרים ידיים. הבנקים עלולים לסרב לתת משכנתא משיקולים שחלקם ענייניים ואחרים פחות. אבל מי שמכיר את המערכת הזאת מקרוב, יכול לעזור לכם להפוך את הקערה על פיה. נסביר בקצרה כל מה שחשוב לדעת על משכנתא למסורבים, ואיך בכל זאת אפשר לקבל משכנתא.

משכנתא למסורבים – למה הבנקים מסרבים לבקשה?

לפני שנסביר למי תוכלו לפנות על מנת להגדיל את הסיכוי שתקבלו משכנתא בקרוב, קבלו הצצה לכמה סיבות שגורמות לבנקים לומר לכם "לא".

  1. כי פעם חזר לכם שיק בחשבון – מי שמגיע לבנק ומבקש משכנתא, נדרש להציג תדפיסי עובר ושב של כמה חודשים. אם בבנק נוכחים לדעת ששיק אחד או יותר שמסרתם לאחרונה חזק מסיבת אכ"מ (אין כיסוי מספיק), הוא עלול לחשוב שלא תשלמו גם את המשכנתא.
  2. כי הייתם במינוס גדול – אם בבנק רואים שהחשבון שלכם נכנס לחריגה, כלומר למשיכת יתר גבוהה, הוא עלול לחשוש שלא התנהלתם בצורה מסודרת מספיק לטעמו. בגלל שמשכנתא זו הלוואה של כסף גדול, בנקים לפעמים נוהגים בשמרנות גדולה.
  3. כי היה עיקול בחשבון – אם חשבונכם עוקל בעבר, אפילו בגלל חוב קטן או בגלל אי הבנה, אתם עלולים לגלות שהבנק אומר לכם לא באופן כמעט אוטומטי.
  4. אם דירוג האשראי שלכם נמוך – בישראל הונהג דירוג אשראי שמשקלל מספר רחב של נתונים. לשכות אשראי מעבירות מידע מגוון לבנקים (על פי החוק). אם הבנק רואה שדירוג האשראי שלכם נמוך מדי, זה עלול להביא ל"פסילתכם". אגב, אפשרות אחרת היא שיעלו לכם את הריבית על הלוואות חדשות או על המשכנתא.

משכנתא יועצים – פתרון למסורבי משכנתא

הבנקים לא פעם ולא פעמיים ממהרים לסרב לבקשת משכנתא, מבלי לבדוק את הדברים יותר מדי לעומק. פה נכנס לתמונה יעוץ כלכלי אובייקטיבי ואישי. חברת משכנתא יועצים מספקת שירות חשוב ללקוחותיה השונים. בחברה מתמחים בהוזלת משכנתאות וכן ליווי לקוחות מסורבים למשא ומתן מול הבנק.

מסורבי משכנתא

הבנקים אוהבים לתת משכנתאות, זו עובדה. הבנקים השונים מנהלים תחרות ערה בשוק המשכנתאות ובכל זאת, ישנם אנשים שמגלים מציאות אחרת. מכל מיני סיבות שונות ומשונות, יתכן שגם אתם גיליתם שאתם נכללים בקטגוריה הבלתי נחשקת של מסורבי משכנתא. במילים אחרות, בבנק אמרו לכם "לא" או שהציעו לכם בנימוס לגשת לבנק אחר. ואז גם שם אמרו לכם שתנסו את מזלכם במקום אחר. הבשורות הטובות הן שלפעמים אפשר לשנות את התמונה. אם מקבלים את הליווי האישי מגורם שמבין לעומק את תחום המשכנתאות, לפחות חלק מהמסורבים יכולים לקבל משכנתא כבר בזמן הקרוב.

ייעוץ משכנתא למסורבים – צריך מישהו שיעבוד בשבילכם

יש הרבה סיבות שגורמות לבנק לסרב להעניק משכנתא. לדוגמא, יכול להיות שביקשתם סכום יותר מדי גבוה, מעל ומעבר ליכולת ההחזר שלכם. אבל סביר מאוד להניח שבבנק ראו סימן אזהרה אחד או אפילו יותר. הרבה מאוד פעמים, בבנק יעדיפו שלא לעבוד קשה מדי ולבדוק לעומק, האם אתם כן יכולים או לא יכולים מבחינה אובייקטיבית, לקבל משכנתא ולעמוד בכל התשלומים. אם ראו שחזר לכם שיק, אם ראו שלא החזרתם בעבר הלוואות בזמן, אם יש לכם תיק בהוצאה לפועל או עיקול בחשבון או שדירוג האשראי שלכם לא מי יודע מה, הכי קל לזה להחזיר לכם את הניירת שהגשתם ולומר לכם – תודה, אבל לא. אתם צריכים במקרה הזה, יועץ משכנתאות אובייקטיבי שעובד בשבילכם. יועץ בעל הבנה כלכלית עמוקה, שמכיר היטב את המערכת הבנקאית ואת כל שיקולי האשראי של הבנקים. אתם צריכים מישהו שיוכל לנתח את המצב לעומקו ולהסביר ולפרט ולנמק בפני הבנקים מדוע ולמה אתם כן יכולים לקבל משכנתא ושתקפידו לשלם אותה כמו שעון, מדי חודש בחודשו.

מסורבי משכנתא שומעים את ה"כן"

חברת משכנתא יועצים מקפידה על שירות מקצועי, אמין ואדיב לכל לקוח. מתמחים בהשגת פתרונות מימון ומשכנתאות למגוון רחב של לקוחות. מומחים ב"תפירת משכנתאות" אישית, בהתאם לצרכי הלקוח וליכולתו הכלכלית. אם אמרו לכם את הלא, אתם מוזנים לפנות על מנת שמומחה כלכלי הבקיא במשכנתאות יעשה כל מה שניתן כדי להפוך את ההחלטה.

קבלת משכנתא למסורבי בנקים
לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא

תהליך לקיחת משכנתא לקיחת משכנתא נעשית לטובת תשלום עבור דירה שנקנתה. מדובר על נכס שעלותו גבוהה, ולרוב, אין די מקורות כספיים עצמיים למימונו. על מנת

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר