משכנתא ירושלים

אם אתם מבקשים לרכוש דירה באחת משכונות העיר ירושלים, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי עד להשגת המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. יועץ משכנתאות בירושלים ילווה אתכם בכל התהליך, ינתח את הנתונים וייעץ לכם במסלולי המשכנתא המתאימים ביותר לכם. גם במקרה של משכנתה הפוכה ובמקרים של איחוד הלוואות הרי שתפיקו תועלת רבה מאוד מיועץ משכנתאות, תשיגו ריביות טובות יותר ותהיו שקטים ללא דאגות.

קבלו משכנתא הפוכה

כאשר מדובר על קבלת משכנתא הפוכה הרי שהדבר אפשרי וקל לביצוע עבור מי שיש להם דירה בבעלות. תוכלו לקבל מימון בהיקף השווה עד למחצית משווי הנכס שלכם, כאשר אין צורך לשלם ריביות או את ההלוואה עצמה. רק כאשר בעתיד יימכר הנכס או היורשים ימכרו אותו – הרי שיש לשם את ההלוואה והריביות.

סידור ההלוואות

יועץ משכנתאות בירושלים יסייע לכם מאוד גם במקרים כמו איחוד הלוואות. תהליך של איחוד הלוואות הוא חשוב מאוד והוא חוסך לכם אלפי שקלים בהחזרים החודשיים לבנקים. כך למשל עבור משפחה עם החזר משכנתה חודשי של 3,500 ₪ ועם החזרי הלוואות שונות מדי חודש בהיקף של מעל 8,000 ₪ – הרי שניתן לבצע תהליך של איחוד הלוואות המצמצם ביותר מ6,000 ₪ את גובה ההחזרים החודשיים. כך המשפחה נהנית מדי חודש מהכנסה פנויה גבוהה יותר, מרווחה ואיכות חיים, ללא דאגות מיותרות.

ייעוץ מילת המפתח

בין אם מדובר על משכנתא הפוכה או על איחוד הלוואות הרי שחשוב לדעת שיש שלל אפשרויות ופתרונות, וכאשר מקבלים ייעוץ מקצועי אפשר לבחור בצורה שקולה ונכונה מבחינה פיננסית את הצעדים הנכונים עבורכם. יועץ משכנתאות בירושלים ילווה אתכם עד לקבלת המשכנתא המתאימה עבורכם, ותהנו מהצעות אטרקטיביות ומשלל פתרונות פיננסיים שלא חשבתם עליהם.

משפחות רבות בירושלים מעוניינות לרכוש דירה ראשונה, או משפרי דיור המבקשים להנות מדירה מרווחת יותר בשל ילד נוסף. תוכלו לבחון אפשרויות שונות לקבל מימון, שיפור כושר ההחזר החודשי, צמצום גובה הריביות ועוד. הכל במסגרת של פגישה ותהליך מסודר מול יועץ משכנתאות – הזמין עבורכם ובקיא בפרטים הקטנים והחשובים ביותר.

לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא

תהליך לקיחת משכנתא לקיחת משכנתא נעשית לטובת תשלום עבור דירה שנקנתה. מדובר על נכס שעלותו גבוהה, ולרוב, אין די מקורות כספיים עצמיים למימונו. על מנת

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר